U prostoru bioskopa „Balkan“, 13. i 14. marta u organizaciji agencije MPG biće održan šesti beogradski Whisky Fair, na kojem će biti ponuđeno više od 100 vrsta viskija, a najbolji koktel majstori predstaviće i nove kombinacije ukusa.
„After work party“ počinje u četvrtak 13. marta od 17:30, a svečano otvaranje i žurka sa bendom „Free Cats“ počinje od 20 sati. U petak, 14. marta, ljubiteljima viskija vrata su otvorena od 18 časova, a osim bogatog programa, vrhunac večeri će biti uz DJ-eve koji nastupaju.
Ovogodišnji festival donosi u četvrtak i radionicu „Monkey Shoulder Cocktails powered by G3 Spirits“, a na ovoj radionici će svi ljubitelji koktela od viskija moći da nauče kako da ih pripreme u kućnim „radionicama“.
U petak posetioce očekuje „A World Pioneer Malt Whisky Glenfiddich powered by G3 Spirits“ i tu će najbolji poznavaoci viskija moći da degustiraju i osete razlike između pića iz Glenfiddich portofolija.
Sve detalje o radionicama, Carling stolu i ostalim iznenađenjima koje donosi događaj, kao i informacije kako da postanete deo ovog dvodnevnog događaja možete pronaći na sajtu www.whiskyfair.rs ili na Instagram stranici whiskyfair_beograd.
Foto: Envato